Atletes Inscrits
A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Equips Inscrits
|
Equip: J. Pascual i R. Macias
Joan Pascual |
Carrera |
2500 m. |
Rommel Macias |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: N&L [L. Rubert i M. Piza]
Maria Neus Piza |
Carrera |
2500 m. |
Leandro Rubert |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: F. Garces i J. Cadelo
Fede Garces |
Carrera |
2500 m. |
Jose Luis Cadelo |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: Brothers - Team [C. Tellez i M. Tellez]
Marisa Tellez |
Carrera |
2500 m. |
Carlos Tellez |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: L. Mas i P. Berga Fuster
Llorenç Mas |
Carrera |
2500 m. |
Pere Berga Fuster |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: S. Gordiola i J. Sureda
Joan Sureda |
Carrera |
2500 m. |
Santi Gordiola |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: M. Caldentey i M. Gordiola
Mª Antonia Caldentey |
Carrera |
2500 m. |
Mª Magdalena Gordiola |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: Jordis [J. Bernabé i J. Sureda]
Jordi Sureda |
Carrera |
2500 m. |
Jordi Bernabé |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: P. Pocovi i P. Mestre
Pedro Pocovi |
Carrera |
2500 m. |
Pere Mestre |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: Gaaas [T. Bauza i P. Brunet]
Pedro Brunet |
Carrera |
2500 m. |
Toni Bauza |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: Campeones [P. Fullana i B. Martínez]
Biel Martínez |
Carrera |
2500 m. |
Pedro Fullana |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: Vamos A Por Los Campeones Y Lo Sabeis [R. Hernández i L. Melis]
Raul Hernández |
Carrera |
2500 m. |
Lluís Albert Melis |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: Mateu I Joan [M. Riera i J. Aguiló]
Mateu Riera |
Carrera |
2500 m. |
Joan Aguiló |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: Triman [D. De La Rosa i G. Vadell]
Dimas De La Rosa |
Carrera |
2500 m. |
Guillem Bartomeu Vadell |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: Pepitodentito [A. Rodas i L. Rodas]
Albert Rodas |
Carrera |
2500 m. |
Luis Rodas |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: Malalts De Turmell "Elite" [M. Ballester i T. Llinas]
Mateu Ballester |
Carrera |
2500 m. |
Toni Llinas |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: L. Gabriel i C. Vera
Leo Gabriel |
Carrera |
2500 m. |
Cecilia Vera |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: Envant I Pets!!! [F. Jaume i J. Danús ]
Francina Jaume |
Carrera |
2500 m. |
Joan Danús |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: M. Fuster i M. Gelabert
Maria Antonia Gelabert |
Carrera |
2500 m. |
Marga Fuster |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: B. Howart i J. Fearn
Jason Fearn |
Carrera |
2500 m. |
Ben Howart |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: R. Oliver i C. Garau
Rosa Maria Oliver |
Carrera |
2500 m. |
Cata Garau |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: L. Roca i R. Flores
Roberto Flores |
Carrera |
2500 m. |
Luis Roca |
Natación |
800 m. |
|
|
Equip: Vila Runners [X. Amer i D. Gari]
Damia Gari |
Carrera |
2500 m. |
Xavier Amer |
Natación |
800 m. |
|
Atletes Inscrits
¡¡ Advertencia Para Consultas a Elitechip !!
Elitechip no revisa constantemente las conversaciones de Facebook. Si tienes alguna duda o consulta respecto de la competición u otro tema, por favor utiliza el
Formulario de Contacto así te podremos atender en el menor tiempo posible.