A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Nom | Any | Gènere | Club | Categoria | |||||||||||||
Equip: Dartacan Y Las Tres Morqueperras [D. Alonso, E. López González, C. Porcel i R. Ruiz]
|
|||||||||||||||||
Equip: D. Nadal, J. Moyer , M. Mendez i A. Cervera
|
|||||||||||||||||
Equip: Spartanas Marratxí [V. Egido, C. Pérez , J. Chamarro i J. Flores]
|
|||||||||||||||||
Equip: Primos Y Arreando Que Es Gerundio [P. Balle, L. Forteza, M. Rodriguez i E. Rus]
|
|||||||||||||||||
Equip: Calamarsa [A. Bianvhi, J. Carmany, J. Vallespir i E. Olivencia]
|
|||||||||||||||||
Equip: Me Cuuuuboooo [M. Renart, A. Llados , R. Calvo i C. Sanchez]
|
|||||||||||||||||
Equip: Me Cuuuuboooo1 [V. Pons, C. Moreno, J. Lopez i N. Solano]
|
|||||||||||||||||
Equip: The Fierce Forty [J. Lora, N. Aguero , M. Aguilera i I. Beltrán ]
|
|||||||||||||||||
Equip: Natius [E. Fernández , T. Mulet, P. Sanchez i R. Zamorano]
|
|||||||||||||||||
Equip: Hummerianos 5 [E. De Paco , M. Colman, M. Castro i K. La Malva]
|
|||||||||||||||||
Equip: Las It'S [M. Sánchez , E. Molina, A. Dominguez i S. Molina]
|
|||||||||||||||||
Equip: It, It Hurra [A. Molina, P. Ale, L. Cotillas i C. Sánchez]
|
|||||||||||||||||
Equip: Cierra Bares [F. Molina, L. Martinez, Y. Molina i A. Rubio]
|
|||||||||||||||||
Equip: Las Barbies [M. Moreno, I. Estremera , C. Exposito i S. Bustos]
|
|||||||||||||||||
Equip: Els Fango Warriors [J. Pons, N. Cerlat, E. Caterina Real i A. Comas]
|
|||||||||||||||||
Equip: Nadadoras [C. Padilla, C. Borras, M. Alemany i S. Marroig]
|
|||||||||||||||||
Equip: Enjuágame [T. Bennasar, D. Ferrer, J. Forteza i P. Hernandez]
|
|||||||||||||||||
Equip: Escúrreme [F. Leal, S. Perez, R. Sanchez i D. Trilla]
|
|||||||||||||||||
Equip: Reactivers [T. Pont, V. Mas, G. Palmer i F. Moya]
|
|||||||||||||||||
Equip: Tant Com Puc! [J. Bota, J. Brunet, J. Brunet i R. Gómez]
|
|||||||||||||||||
Equip: Los Morenos [V. Aguiló , J. Domínguez , A. Cañellas i T. Ramon]
|
|||||||||||||||||
Equip: Spartanas Marratxí 2 [A. Alfaro, A. Barceló, C. Otón i V. Pastor]
|
|||||||||||||||||
Equip: Ja Nedam [J. Ramis, N. Vacas, M. Robles i C. Polo]
|
|||||||||||||||||
Equip: Las Damm(As) [M. Magdaleno , N. Expósito, R. Foguer i J. Ramis]
|
|||||||||||||||||
Equip: Me Cuuuuboooo!!! (4) [V. Domínguez, J. Bernabeu, F. Leiva i M. Cruz]
|
A continuación se muestra los atletas que están en la lista de espera por orden de inscripción.
Insc. | Orden | Nom | Any | Gènere | Categoria | |
Todavía no hay nadie apuntado a la lista de espera. | ||||||