A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Nom | Any | Gènere | Club | Categoria | |||||||||||||
Equip: Todo Limpito 1 [M. Jaume , I. Mora, N. Fuentes i M. Losa]
|
|||||||||||||||||
Equip: A. Crespo , M. Binimelis, F. Jaume i T. Guerra
|
|||||||||||||||||
Equip: Aurean Motor [S. Carreño , G. Pujol, A. GarcÃa i J. Garcia]
|
|||||||||||||||||
Equip: Quiero Vacaciones [P. Romero , M. Florit, C. Porcel i M. Martin]
|
|||||||||||||||||
Equip: El Libro De La Selva [C. Mangas, L. Hernández, T. Cañete i Y. Sastre]
|
|||||||||||||||||
Equip: Los Del Valle [J. Rodriguez, M. Gómez , A. Velilla i C. Gómez ]
|
|||||||||||||||||
Equip: Mujeres Hombres Y Micerveza [G. Palmer, Y. Bermudez , J. Ramis i P. Ramis]
|
|||||||||||||||||
Equip: Aquà No Hay Quien Beba [J. Muñoz, M. González , M. Reynes i A. Rubio]
|
|||||||||||||||||
Equip: Bandidos [P. Bouzas, B. Bermudez , D. Morales i N. Sampedro]
|
|||||||||||||||||
Equip: Tramuntontes [S. Cabrera, D. Alonso, C. Bibiloni i L. Ludeña]
|
|||||||||||||||||
Equip: Croquetilla Power1 [P. Alemany, G. Mas, D. Ruiz i C. Suarez]
|
|||||||||||||||||
Equip: Croquetilla Power 2 [J. Ramos, M. Aguilera, N. Maestre i S. Gómez ]
|
|||||||||||||||||
Equip: Croquetilla Power3 [C. Requena, C. Lupiañez, J. Alvarez i R. Quijano]
|
|||||||||||||||||
Equip: Reple Gats [X. Aguilo, P. Casasnovas, M. Palou i C. Arbona]
|
|||||||||||||||||
Equip: Team Hit [R. Reolid, M. Ruiz, I. Perez i M. Ruiz]
|
|||||||||||||||||
Equip: Grs Team [A. Barcia, D. Saez, E. Acebron i J. Baeza]
|
|||||||||||||||||
Equip: Kv [L. Amor, A. Reus, J. González i M. Cardona]
|
|||||||||||||||||
Equip: Las Guiris Andritxolas [M. Alemany, N. Ferrer, C. Borras i S. Marroig]
|
|||||||||||||||||
Equip: Rosaines [R. Bibiloni Orell, A. Millán, M. Rueda i A. Obrador]
|
|||||||||||||||||
Equip: Los 4 Fantásticos [I. Bauza, A. Oliver, C. Campos i C. Campos]
|
|||||||||||||||||
Equip: Box Box [Y. Enseñat, Ã. Revilla, G. Rielo i A. Jofre]
|
|||||||||||||||||
Equip: Real Suciedad [J. Zarco, T. Galeano, M. Soria i J. Lopez]
|
|||||||||||||||||
Equip: Tortugas Niñas [A. Conesa, A. Gómez, M. Wärren i M. Sanchez]
|
|||||||||||||||||
Equip: Los 8 Magnificos [P. Cuenca, A. Solera, F. Requena i J. Gonzalez]
|
|||||||||||||||||
Equip: Las Chungas [C. GarcÃa , K. Antepara , C. Sosa i L. López ]
|