A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Nom | Any | Gènere | Club | Categoria | |||||||||||||
Equip: Mariposas Traviesas [M. Pujol , I. Belen, M. Juan i E. Llabres]
|
|||||||||||||||||
Equip: Nos Ahogamos En Un Vaso De Agua [M. Pérez , I. Sánchez , R. Pérez i E. Campos]
|
|||||||||||||||||
Equip: Burbujitas [V. Tolosa, D. Grimalt, A. Casari i M. Roda]
|
|||||||||||||||||
Equip: Burbujitas [C. Bou, L. Felipe, C. Balaguer i J. Beltrán ]
|
|||||||||||||||||
Equip: Los Compuestos [P. Pujol, J. Garcia, J. Hernandez i A. Guerrero]
|
|||||||||||||||||
Equip: L. Chemama, E. Serra , A. Vicedo i J. Loyola
|
|||||||||||||||||
Equip: Las Comanches [J. Ramos, C. Lupiañez, C. Requena i A. Gallardo]
|
|||||||||||||||||
Equip: Las Comanches [V. Olmo, V. Sanchez, D. Ruiz i R. Quijano]
|
|||||||||||||||||
Equip: Hummerianos 2 [F. Molina, L. Guijosa, C. Begara i G. Torreras]
|
|||||||||||||||||
Equip: Las Comanches [M. Aguilera, N. Maestre, S. Gómez i J. Cantero]
|
|||||||||||||||||
Equip: Las Comanches [L. Garcia, E. Ferra, M. Carre i H. Harkness]
|
|||||||||||||||||
Equip: Los Enmascarados [C. Campos, C. Campos, I. Bauza i E. Martí ]
|
|||||||||||||||||
Equip: Las Siamesas [L. Molano, Y. Bermudez , B. Bermudez i M. Bermúdez ]
|
|||||||||||||||||
Equip: Comando Tramuntana [A. Pascual, S. Baldeh, C. Moreno i S. De Figueiredo]
|
|||||||||||||||||
Equip: Killos 2 [C. Izquierdo, R. De Miguel, A. Font i A. Jimenez]
|
|||||||||||||||||
Equip: Killos 1 [J. García, M. Valls, G. Ferreras i B. Turro]
|
|||||||||||||||||
Equip: Te Miro Y Me Embruto [I. Ramírez, R. Baltà, M. Gonzalez i A. Baltà]
|
|||||||||||||||||
Equip: Carabassa Mecànica [J. Quetglas, J. Moragues, P. Moragues i J. Cantarellas]
|
|||||||||||||||||
Equip: Crossathletes [S. Carreras, M. Marin, E. Diaz i S. Carreras]
|
|||||||||||||||||
Equip: Fitness Ochenteras [M. Cañavate, Y. Santos, M. Rosello i M. Roselló]
|
|||||||||||||||||
Equip: Erase Una Vez..... [C. Borras Olmeda, K. Snchez Font, Y. Torres i N. Gutierrez]
|
|||||||||||||||||
Equip: Erase Una Vez ...Otra Vez [X. Gonzalez, A. Soria, L. Talavera i J. Gonzalez]
|
|||||||||||||||||
Equip: Fuertotas [N. Cózar, G. Mena, C. Payeras i S. Campos]
|
|||||||||||||||||
Equip: Los Solfamidas [A. Froilan, J. Fernandez, R. Bauza i A. Rossiñol]
|
|||||||||||||||||
Equip: Fest [C. Villalonga, M. Flexas, C. Ramón i I. Caimari]
|
A continuación se muestra los atletas que están en la lista de espera por orden de inscripción.
Insc. | Orden | Nom | Any | Gènere | Categoria | |
Todavía no hay nadie apuntado a la lista de espera. | ||||||